Актуальні новини

Навчання для старост (фотозвіт)

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Вашковецьку громаду представляв староста с.Шишківці Рубан Сергій Володимирович.

09:44 22.06.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

12:26 21.06.2017

Сьогодні - Всесвітній день донора крові

Сьогодні Всесвітній день донора крові. Рішення відзначати цей день щорічно, було прийнято у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Цей день є своєрідним виявом вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей, здаючи свою кров.

12:21 14.06.2017

Свято в ДНЗ "Веселі каруселі" с.Вашківці (фотозвіт)

Традиційно, кінець травня - час коли лунає останній дзвінок, а випускники кружляють у прощальному вальсі. 24 травня в приміщенні будинку культури прощалися з рідним садочком і 30 випускників дошкільного навчального закладу «Веселі каруселі» села Вашківці. Красуні дівчатка та мужні хлопці, випускники старшої групи «Бджілки» прикували до себе погляди всіх глядачів.

08:56 09.06.2017

21 квітня 2017 року Вашковецька об’єднана територіальна громада Сокирянського району приймала гостей зі Слобожанщини. Сільські голови громад із Харківщини, які роздумують про об'єднання, знайомились з результатами роботи громади, цікавились питаннями наповнення місцевого бюджету, організації роботи органу управління освітою, ставками земельного податку та ін.

00:13 30.04.2017

18 квітня 2017 року у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів с.Вашківці відбулася довгоочікувана радісна подія - вручення нового шкільного автобуса, який буде використовуватися для підвозу 25 учнів с.Нова Слобода до місця навчання у с.Вашківці, а також учасників районних і обласних заходів, спортивних змагань.

23:36 29.04.2017