Актуальні новини

Свято 8 Березня в ДНЗ "Веселі каруселі" с.Вашківці (фото)

В  дошкільний навчальний заклад села Вашківці «Веселі каруселі» вже завітала красуня весна,  і принесла святковий настрій, дзвінкі пісні та веселі таночки. Для дошкільнят 24 та 25 лютого гостинно відчинила двері ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Вашківці, за що велика вдячність директору Вакарчук Оксані Миколаївні та колективу школи. У великому, ошатному, світлому залі своїх матусь, бабусь, сестричок та всіх жінок вітали малюки.

11:47 07.03.2017

Підсумки виконання зведеного бюджету Чернівецької області за 2016 рік

23 лютого 2017 року відбулось засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації. Директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Анжела Дякова у своєму виступі поінформувала присутніх про підсумки виконання зведеного бюджету області за 2016 рік. Нею зазначено, що за минулий рік до місцевих бюджетів області надійшло доходів (без трансфертів) у сумі 2 529,9 млн. грн. або 113,9% (+307,9 млн. грн.) від плану, затвердженого місцевими радами з урахуванням змін, та на 873,9 млн. грн. або в 1,5 рази більше, ніж торік.

00:15 28.02.2017

24 лютого 2017 року у м.Києві в Українському домі відбулася Всеукраїнська конференція «Від утворення об’єднаних територіальних громад - до розумного зростання», яку зорганізувало громадське обєднання «Інститут громадянського суспільства» в рамках впровадження проекту «Підтримка розвитку об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області» за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

23:49 27.02.2017

Учні 7-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці побували у м.Чернівці в Інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича

У жовтні 2016 року Вашковецька сільська рада Сокирянського району стала учасником Програми «U-LEAD з Європою», що імплементується GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) та виграла грант на участь у міжнародному проекті в галузі освіти «Використання інноваційних технологій на уроках хімії в системі особистісно-орієнтованого навчання, як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу, розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнів», який проводиться за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

23:12 19.02.2017

Допомога громади бійцям АТО

15 лютого 2017 року жителями населених пунктів Вашковецької об`єднаної територіальної громади було відправлено у зону проведення антитерористичної операції гуманітарний вантаж, який зібрали учні загальноосвітніх навчальних закладів сіл Вашківці та Шишківці.

12:05 16.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області оголошує громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці Сокирянського району на земельній ділянці площею 17,00 га в урочищі «Соцсфера».

11:50 15.02.2017

Гуманітарна допомога жителям Авдіївки від мешканців села Шишківці (фотозвіт)

На звернення керівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про надання посильної допомоги жителям Авдіївки, найактивніше відгукнулися жителі населеного пункту Шишківці Вашковецької об’єднаної територіальної громади.

09:31 08.02.2017

Опорні навчальні заклади Чернівецької області: досягнення та перспективи

За експертними прогнозами, у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть вміння особистості навчатися впродовж життя, критично мислити,ставити цілі та досягати їх. Проте, чи готує українська школа до викликів часу?Адже якість надання освітніх послуг – це стратегічне завдання економічного зростання та соціально-політичної стабільності України, а потужна загально-середня освіта – другий фронт нашої незалежності!

09:51 18.01.2017

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для  зовнішнього освітлення населених пунктів  - за роздрібними тарифами

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для зовнішнього освітлення населених пунктів - за роздрібними тарифами

28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».

11:15 13.01.2017