Новини

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Після затвердження розроблений документ встановить обов'язкові загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами в школах усіх типів і форм власності.

Інструкцією також визначено перелік типових документів, що мають обов’язково створюватись під час діяльності школи, а також особливі вимоги складання деяких видів документів, вимоги до їх реєстрації, особливості формування справ та зберігання документів тощо.

У Міністерстві освіти просять зацікавлених осіб надсилати пропозиції на електронну адресу kilderova@mon.gov.ua.