Актуальні новини

Конкурс малюнків «Моє майбутнє»

Представництво ООН в Україні запрошує дітей та молодь взяти участь у конкурсі малюнків за темою «Яким я бачу своє майбутнє», що триватиме до 25 квітня 2017 року. Автори всіх робіт, які будуть надіслані в рамках конкурсу, отримають грамоти від Представництва ООН в Україні.

08:57 20.04.2017

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

09:31 12.04.2017

ВІД 15 КВІТНЯ ЗАПРОШЕННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ БУКОВИНЦІ ОФОРМЛЯТИМУТЬ У НОТАРІУСІВ

16 квітня 2017 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію».

12:48 05.04.2017

Закон про фінансові гарантії медичних послуг потрібно прийняти якнайшвидше, – МОЗ (+презентація)

Закон про фінансові гарантії медичних послуг потрібно прийняти якнайшвидше,  щоб встигнути провести реформу до виборчого 2019 року. «Якщо ми приймемо ці законопроекти вчасно, це дасть нам можливість внести правки до державного бюджету і з середини 2017 року почати працювати із первинною медичною допомогою. Нам потрібно у 2018 році у новий бюджет закласти новий принцип для стаціонарів.

12:43 05.04.2017

Всеукраїнський форум місцевого самоврядування (відео)

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

12:35 27.03.2017

Володимир Гройсман закликає місцеву владу максимально використати результати децентралізації

Реформа з децентралізації влади створила передумови для ефективного вирішення проблем на місцях, тепер питання – за якістю управління місцевою владою. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

23:31 23.03.2017

Лагідна терапія: що врятує медицину у районах та громадах

В рамках медичної реформи Україну поділять на «госпітальні округи», оптимізують навантаження на лікарів і перепрофілюють частину «зайвих» лікарень. Як це буде - у спеціальному проекті видання "Новое время".

23:29 23.03.2017