Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Рятувальники провели рейд в житловому секторі де нагадали правила пожежної безпеки

Дата: 14.02.2019 10:43
Кількість переглядів: 797

11 лютого проведено профілактичні відпрацювання у м.Сокиряни та приватними підприємцями Сокирянщини за участю фахівців Сокирянського РС У ДСНС України. що є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші громадяни.

Фото без опису

Фото без опису

Рятувальники зазначають, що найчастіше під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі. Тож, «Служба порятунку» закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

Фото без опису

Фото без опису

Крім того, тривають свята і в багатьох помешканнях ще стоять ялинки, прикрашені електричними гірляндами. Тож, під час профілактичної роботи працівники Служби порятунку також закликали громадян бути обережними у поводженні зі святковою новорічною атрибутикою – свічками, бенгальськими вогнями та піротехнічними виробами.Фото без опису

 

Шановні громадяни!

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Зокрема:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Пам'ятайте! Сумлінне дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження життя!

 

 

 

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

майор служби цивільного захисту                                               С.М.Селезньов


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора