Відкриття Центру економічного зростання громади!

Дата: 27.02.2019 12:56

1 березня 2019 року відбудеться відкриття Центру економічного зростання громади, що знаходиться за адресою: с. Вашківці, вул. М. Грушевського, 22 (ІІ поверх сільської ради).  Центр створений у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання" за кошти Європейського союзу спільно з Вашковецькою сільською радою та реалізується в рамках ініціативи "Мери за економічне зростання".

Центр економічного зростання громади - це місце, де кожен бажаючий зможе навчитися чомусь новому, показати свої здібності, взяти участь у тренінгу або сам його провести для жителів громади, зібрати однодумців, обговорити важливі питання та знайти шляхи їх рішення. На базі центру проводитимуться тематичні заходи (консультації, інформаційні дні, зустрічі підприємців тощо).