Актуальні новини

Сокирянські рятувальники провели рейд в житловому секторі

З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, що можуть трапитися у житловому секторі, рятувальники Сокирянського РC Управління ДСНС у Чернівецькій області  регулярно проводять роз’яснювальну роботу з населенням. Так, 22 жовтня фахівці Сокирянського районного сектору Управління навчили правил безпеки жителів села Гвіздівці.

17:18 23.10.2018

ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

09:55 23.10.2018

До уваги бізнесу: оформлюємо відносини з найманими працівниками правильно

Аналізуючи результати перевірок Держпраці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, можна побачити, що підприємців штрафують у т.ч. за підміну трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

20:08 20.10.2018

Консультація школярів щодо вибору професії

У Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді, зокрема у Вашковецькій та Шишковецькій загальноосвітніх школах, працівники Сокирянської філії Чернівецького центру зайнятості спільно з адміністраціями шкіл та Центром економічного зростання громади провели консультацію 17 жовтня 2018 року для учнів 9 – 11 класів щодо вибору професії, розповіли про послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, допомогу у професійному самовизначенні, можливості професійного навчання, перекваліфікацію працівників та як започаткувати власну справу. Також серед старшокласників було проведено конкурс малюнків «Моя майбутня професія». Були визначені переможці конкурсу, їх нагородили грамотами та подарунками.

10:35 18.10.2018

Сокирянські рятувальники провели рейд в житловому секторі

З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, що можуть трапитися у житловому секторі, рятувальники Сокирянського РС Управління ДСНС у Чернівецькій області  регулярно проводять роз’яснювальну роботу з населенням. Так, 03 жовтня фахівці Сокирянського районного сектору Управління навчили правил безпеки жителів м. Новодністровськ.

10:00 08.10.2018

Індія відкрила свій ринок для українських яблук

За інформацією Украспром, розміщеною на їх сайті, фіто санітарні органи Індії прийняли рішення про відкриття власного ринку для українських яблук. Згідно з оприлюдненою інформацією, українські яблука врожаю-2018 вже можуть бути поставлені в Індію за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов. Індійська сторона визначила особливі умови поставки українських яблук, зокрема, їх витримку до моменту відвантаження з України при температурі 0 ° протягом 13 днів, що має бути зазначено в фітосанітарному сертифікаті.

12:06 05.10.2018