Проектна діяльність

1. 2016 рік – Участь Вашковецької сільської ради у проекті німецького міжнародного співробітництва (GIZ) «Використання інноваційних технологій на уроках хімії в системі особистісно – орієнтованого навчання, як засіб підвищення ефективності навчально – виховного процесу, розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнів». На умовах співфінансування із Вашковецькою сільською радою та Громадською організацією «Перспектива» придбано кабінет хімії з набором реактивів, хімічного посуду, демонстраційним столом та витяжною шафою. Витрачено: 178 000 тис. грн.

2. 2018 рік  – Участь Вашковецької сільської ради у грантовому проекті «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання» за підтримки Агенції розвитку громад Буковини. Відремонтовано приміщення ІІ поверху Вашковецької сільської ради, придбано меблі та офісну техніку. Витрачено: 433 236 тис. грн.

3. 2018 рік  – Участь Вашковецької сільської ради у грантовому проекті Програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», що фінансується Європейським Союзом та компанією NIRAS Sweden AB на Замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку (Sida). З метою організації роботи Центру надання адміністративних послуг відремонтовано приміщення на І поверсі Вашковецької сільської ради. Витрачено: 174 531 тис. грн.

4. 2018 рік  –  Участь Вашковецької сільської ради у проекті «Модернізація системи соціальної підтримки населення України, що фінансується Світовим Банком та Міністерством соціальної політики України з метою оснащення комп’ютерним обладнанням об’єднаних територіальних громад. Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників підрозділу з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Вашковецької сільської ради, які надають мешканцям об’єднаних територіальних громад адміністративні послуги соціального характеру.