A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Чернівецька область, Сокирянський район

Важливо

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

       З метою публічного та прозорого призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Вашковецької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Шишківці, що знаходиться за адресою: 60221, с.Шишківці Сокирянського району, вул. Шкільна 4.

09:25:59 18.10.2019

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника Центру надання адміністративних послуг

Вашковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Вашковецької  сільської ради. Вимоги до претендентів:

12:13:24 24.05.2019

Оголошення про конкурс!

Вашковецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти. молоді та спорту виконавчого комітету Вашковецької  сільської ради.             Вимоги до претендентів: - громадянство України; - освіта повна вища педагогічна  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; - стаж роботи на посаді спеціаліста за фахом в установах освіти не менше 5-ти років або органах місцевого самоврядування не менше 3-х років; - вільне володіння державною мовою; - володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; - знання основ сучасного діловодства.             Для участі у конкурсі необхідно подати наступні документи: - заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; - дві фотокартки розміром 4 х 6; - копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присвоєння категорії; - декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»; - копію документа, який посвідчує особу; - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);             Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії. Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 60222, Чернівецька область, Сокирянський район, с. Вашківці, вул. Грушевського 22.             Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Вашковецької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.             Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.             Телефони для довідок: 097-65-100-65             Конкурсна комісія  

12:00:31 01.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ

        Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – «Детального плану території для будівництва холодильника з регульованим газовим середовищем для зберігання плодів ємністю 1100 тонн та будівництво адміністративно-побутових будівель по вулиці О. Кобилянської, 76,  с.Вашківці Сокирянського району Чернівецької області»

11:33:22 11.07.2018

Оголошується громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці

    Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області оголошує громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці Сокирянського району на земельній ділянці площею 17,00 га в урочищі «Соцсфера».

13:19:00 16.02.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь