Важливо

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – «Детального плану території для будівництва холодильника з регульованим газовим середовищем для зберігання плодів ємністю 1100 тонн та будівництво адміністративно-побутових будівель по вулиці О. Кобилянської, 76,  с.Вашківці Сокирянського району Чернівецької області»

11:33 11.07.2018

Оголошується громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці

Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області оголошує громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці Сокирянського району на земельній ділянці площею 17,00 га в урочищі «Соцсфера».

13:19 16.02.2017