Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

21 грудня 2021 року відбудеться 14 сесія Вашковецької сільської ради

21 грудня 2021 року  о 15.00 в залі засідань на другому поверсі сільської ради, відбудеться 14-та чергова сесія Вашковецької сільської ради VIII скликання.  Відповідне розпорядження «Про скликання позачергової 14 сесії Вашковецької сільської ради VIII скликання» підписано сільським головою.  На розгляд сесії сільської ради пропонується винести наступні питання: 1. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Вашковецької сільської ради у новій редакції; 2. Про затвердження Програми щодо сприяння організації та виконання завдань територіальної оборони у Вашковецькій сільській територіальній громаді на 2022-2024 роки; 3. Про затвердження Програми запобігання дитячій бездоглядності та розвидку сімейних форм виховання на 2021-2026 роки;  4. Про внесення змін до бюджету Вашковецької сільської територіальної громади на 2021 рік;  5. Про передачу майна з власності Сокирянської міської територіальної громади у власність Вашковецької сільської територіальної громади;  6. Земельні питання; 7. Інше.

23:06:51 15.12.2021

15 листопада 2021 року відбудеться позачергова сесія Вашковецької сільської ради

У понеділок, 15 листопада 2021 року  о 17.00 в залі засідань, відбудеться позачергова сесія Вашковецької сільської ради VIII скликання.  Відповідне розпорядження «Про скликання позачергової 13 сесії Вашковецької сільської ради» підписано сільським головою.  На обговорення сесії сільської ради пропонується винести питання внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік та звернення громадян у сфері земельних відносин.

13:20:36 13.11.2021

Оголошення про І-ше засідання Вашковецької сільської ради VIII скликання

У відповідності до постанови Вашковецької сільської територіальної виборчої комісії 20.11.2020 року о 15.00 год. в адміністративному приміщенні Вашковецької сільської ради відбудеться І-ше пленарне засідання Вашковецької сільської ради VІІІ скликання.   Вашковецька СТВК

08:42:26 19.11.2020

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

З метою публічного та прозорого призначення на посади у виконавчий комітет органу місцевого самоврядування, у зв’язку з наявністю вакантної посади, Вашковецька сільська рада Сокирянського району Чернівецької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-землевпорядника відділу з питань управління земельними ресурсами виконавчого комітету Вашковецької сільської ради. До конкурсу допускаються особи - громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільно володіють державною (українською) мовою та знайомі з основними принципами роботи на персональному комп’ютері. Претенденти повинні досконало знати законодавчі акти, що стосуються земельних питань.   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі до 03.09.2020 року повинні подати на розгляд конкурсної комісії наступний перелік документів:  - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копію документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; - копію ідентифікаційного коду; - копію документу про повну вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);     Претенденти  можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).   Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с.Вашківці, вул. М.Грушевського 22,  Центр надання адміністративних послуг,організаційно-кадрової роботи, документообігу та правового забезпечення виконавчого комітету Вашковецької сільської ради.            Контактні особи – Колотило Алла Василівна (тел.097-51-600-08).       Етапи проведення конкурсу:         - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів); - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів); - проведення конкурсного відбору; - визначення переможця конкурсу;       - оприлюднення результатів конкурсу.       Оплата праці – посадовий оклад та надбавки згідно чинного законодавства.       Звертаємо увагу претендентів на зайняття вакантної посади на те, що конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюватиметься за результатами: - перевірки на знання законодавства України у сфері земельних відносин.     Дату та місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

09:47:30 03.08.2020