Актуальні новини

Допомога громади бійцям АТО

15 лютого 2017 року жителями населених пунктів Вашковецької об`єднаної територіальної громади було відправлено у зону проведення антитерористичної операції гуманітарний вантаж, який зібрали учні загальноосвітніх навчальних закладів сіл Вашківці та Шишківці.

12:05 16.02.2017

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради Сокирянського району Чернівецької області оголошує громадське обговорення пропозиції Детального плану території щодо розміщення житлових будинків в с.Шишківці Сокирянського району на земельній ділянці площею 17,00 га в урочищі «Соцсфера».

11:50 15.02.2017

Гуманітарна допомога жителям Авдіївки від мешканців села Шишківці (фотозвіт)

На звернення керівництва Донецької обласної військово-цивільної адміністрації про надання посильної допомоги жителям Авдіївки, найактивніше відгукнулися жителі населеного пункту Шишківці Вашковецької об’єднаної територіальної громади.

09:31 08.02.2017

Опорні навчальні заклади Чернівецької області: досягнення та перспективи

За експертними прогнозами, у 2020 році найбільш затребуваними на ринку праці будуть вміння особистості навчатися впродовж життя, критично мислити,ставити цілі та досягати їх. Проте, чи готує українська школа до викликів часу?Адже якість надання освітніх послуг – це стратегічне завдання економічного зростання та соціально-політичної стабільності України, а потужна загально-середня освіта – другий фронт нашої незалежності!

09:51 18.01.2017

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для  зовнішнього освітлення населених пунктів  - за роздрібними тарифами

«Подарунок» від НКРЕКП: електроенергія для зовнішнього освітлення населених пунктів - за роздрібними тарифами

28 грудня 2016 року офіційно опубліковано  постанову НКРЕКП від 24.11.2016 р. № 2021 «Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 11 березня  2010 року № 218» та від 15.12.2016 р. № 2210 «Про визнання такою, що втратила  чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України».

11:15 13.01.2017

Підсумок 2016 року: 20 відсотків буковинців об`єднались у громади

Тест на дієвість здавали у 2016 10 громад-першопрохідців, які об`єднались у 2015 році. Вони вчились самостійно господарювати, планувати бюдждети і штати, покращувати свою інфраструктуру. Експерти відзначають: за один рік у громадах зробили те, що не було зроблне за усі роки незалежності. 10 громад, які об’єднались у Чернівецькій області у 2015 році - Глибоцька ОТГ, Волоківська ОТГ, Великокучурівська ОТГ, Сокирянська ОТГ, Вашковецька ОТГ, Усть-Путильська ОТГ, Мамалигівська ОТГ, Клішковецька ОТГ, Недобоївська ОТГ, Рукшинська ОТГ, вже із 1 січня 2016 вийшли на пряме бюджетне фінансування.

10:48 13.01.2017