Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Сокирянський район, Чернівецька область

Актуальні новини

Сокирянські рятувальники провели рейд на воді

Дата створення: 09:23 23.07.2018

У спекотну погоду все більше людей віддають перевагу відпочинку біля водойм. Але не усі громадяни дотримуються правил безпечної поведінки на воді, що, у свою чергу, стає основною причиною нещасних випадків.

Управління проектами

Дата створення: 16:52 18.07.2018

Кафедра управління проектами та безпеки підприємництва факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича здійснює набір на підготовку фахівців за магістерським рівнем освіти зі спеціалізації «Управління проектами (Проектний менеджмент)» за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі бакалавра, спеціаліст, магістра будь-яких спеціальностей.

Відеоролик про Вашковецьку громаду

Дата створення: 15:39 11.07.2018

В рамках проекту "Агенти змін" ТРК "Буковина" зняла презентаційні відеоролики про громади Чернівецької області. Пропонуємо вашій увазі відеоролик про Вашковецьку громаду!

ОГОЛОШЕННЯ

Дата створення: 11:34 11.07.2018

       Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – «Детального плану території для будівництва холодильника з регульованим газовим середовищем для зберігання плодів ємністю 1100 тонн та будівництво адміністративно-побутових будівель по вулиці О. Кобилянської, 76,  с. Вашківці Сокирянського району Чернівецької області»

Навчальний візит на Львівщину

Дата створення: 21:48 19.06.2018

14-16 червня 2018 року  за підтримки програми «U-LEAD з Європою» відбулась навчальна поїздка в Львівську область.

Голос жінки має силу

Дата створення: 10:41 07.06.2018

Таку назву має  проект,  який реалізується в семи областях України, в т.ч. і в Чернівецькій. У рамках проекту планується багато інформаційно-просвітницьких заходів:

ПЛАНУЄМО РОБОТУ КООПЕРАТИВІВ

Дата створення: 19:31 30.05.2018

Як на старті спланувати діяльність  кооперативу? Що  необхідно врахувати, щоб зрозуміти свої перспективи становлення та розвитку? Чи взагалі варто вкладати кошти у визначений напрямок? – такі питання сьогодні розглядаються на семінарі, організованому в рамках проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», що фінансується ЄС в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання».

Як діяти в надзвичайній ситуації

Дата створення: 09:46 11.05.2018

26 квітня на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Вашківці відбулася зустріч учнів із особою, життя якої пов’язане з небезпекою, складністю ситуацій та захистом здоров’я людей.

Стоп булінг

Дата створення: 09:33 03.05.2018

З метою попередження насильства серед учнівської молоді та належного виконання Плану заходів Міністерства освіти і науки України у Вашковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів села Вашківці з 12 березня по 21 березня було проведено ряд заходів серед учнів 6-11 класів на тему:"Стоп булінг".

Сокирянські рятувальники провели показове навчання

Дата створення: 21:44 22.04.2018

Сокирянські рятувальники провели показове навчання в Сокирянському лісгоспі на території Вашковецької обєднаної територіальної громади.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH