Актуальні новини

Тиждень зарубіжної літератури

З 5 лютого по 9 лютого 2018 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Вашківці Сокирянського району був проведений Тиждень зарубіжної літератури. Зарубіжна література, за підсумками учнівського голосування, є одним із найулюбленіших шкільних предметів.

19:10 16.02.2018

Про погоду на вихідних

Як повідомляє головний синоптик сайту http://opogode.ua/ Наталка Діденко, Вихідні в Україні якихось нових синоптичних тенденцій не принесуть.

10:52 16.02.2018

ПЕРЕЛІК АПТЕК, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В УРЯДОВІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» У 2018 РОЦІ

У 2018 році в області продовжується реалізація Урядової програми «Доступні ліки». Відповідно до Наказу Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації від 09.02.2018 №98, затверджено перелік аптечних закладів Чернівецької області, яким надано право відпуску лікарських засобів, вартість котрих підлягає повному або частковому відшкодуванню за рахунок коштів субвенції з державного бюджету у 2018.

09:58 16.02.2018

Об’єднані громади Буковини отримають від ЄС 587 тис. євро для підтримки економічного розвитку

Десять об’єднаних громад Чернівецької області мають змогу отримати кошти Європейського Союзу на створення мережі підтримки бізнесу, формування кооперативів, підвищення фахового рівня представників малого бізнесу. Це стало можливим завдяки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», який презентували асоціація органів місцевого самоврядування  Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» та об’єднані громади – члени асоціації 8 лютого 2018 року у Чернівцях.

14:15 08.02.2018

ОЛЕКСАНДР ФИЩУК: ПІДТРИМУЄМО І ВСЕБІЧНО СПРИЯТИМЕМО ПРОЦЕСУ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ОБ’ЄДНАНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ГРОМАДАМ

09:11 08.02.2018

Засідання методичної студії

12 січня 2018 р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Вашківці Сокирянського району Чернівецької області пройшло засідання методичної студії, яке провели методисти навчально-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

12:54 01.02.2018

У Вашківцях відбувся семінар для вчителів молодших класів ( + фотозвіт)

08.12.2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці Вашковецької об’єднаної територіальної громади Сокирянського району в рамках тижня правових знань відбувся семінар вчителів молодших класів на тему «Правова робота у початкових класах як передумова формування правової свідомості особистості», в якому взяли участь учителі навчально-виховних закладів громади та Клішковецької ОТГ Хотинського району.

12:23 13.12.2017

До уваги випускників! Оприлюднено критерії оцінювання та програми ЗНО-2018

Український центр оцінювання якості освіти виклав на своєму сайті актуальну інформацію для майбутніх абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання 2018-го року. У розділі "Предмети ЗНО" розмістили актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми ЗНО, пише ТСН. У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також у характеристиці зазначено час, відведений на виконання тесту.

12:53 07.11.2017

Чернівецька область отримала чергову партію вакцин

Враховуючи ускладнення ситуації з правцем та кашлюком у сусідніх областях з Чернівецькою, буковинців просять активніше приводити дітям щеплення Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України №881 від 01.08.2017 року, до Чернівецької області надійшла чергова партія імунобіологічних препаратів.

10:54 21.08.2017