Центр економічного зростання громади у Вашковецькій ОТГ

У Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді розпочав свою роботу "Центр економічного зростання громади", який створений у межах грантового проекту "Різні громади – спільні рішення для економічного зростання" за кошти Європейського союзу спільно з Вашковецькою сільською радою та реалізується в рамках ініціативи "Мери за економічне зростання", Глибоцькою селищною радою спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Чернівецької області "Агенція розвитку громад Буковини". Метою реалізації проекту є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад Чернівецької області у співпраці з місцевим бізнесом та громадою.

"Центр економічного зростання громади" функціонуватиме на ІІ-му поверсі адміністративного приміщення сільської ради у с.Вашківці. На даний час проводяться ремонтні роботи, закуповується обладнання. Після офіційного відкриття Центру, він стане комунікаційною платформою та місцем проведення в громаді зустрічей молоді, підприємців, активних мешканців громади. На базі центру проводитимуться тематичні заходи (консультації, інформаційні дні, зустрічі підприємців тощо).