Відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 05.04.2019 13:47

4 квітня 2019 року у приміщенні Центру економічного зростання громади відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

На засіданні розглядалися матеріали діяльності за міжатестаційний період 9 педагогічних працівників, які проходять чергову атестацію у 2018-2019 навчальному році. Усі педагогічні працівники, які атестувались, демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях і заходах, працювали над розробкою та удосконаленням навчально–методичних комплексів дисциплін, що викладають, підвищували свій фаховий рівень шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації, публікували у фахових виданнях результати своїх досліджень.

Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, атестаційною комісією було ухвалено рішення про відповідність займаним посадам педагогічних працівників та присвоєння  чи підтвердження кваліфікаційних категорій:

•  присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

Гелич Т. К.

• присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст першої категорії»

Лєснік Н. В.

• присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

Марчук А. В.

• присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст другої категорії»

Кишко І. М.

• підтверджено 10 тарифний розряд Харабарі Т. В.
  • присвоєно педагогічне звання «Учитель - методист» Петлик Г. І.
  • присвоєно педагогічне звання «Старший учитель» Ткачук М. В.
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»

Пшеничко А. М.

• присвоєно педагогічне звання «Учитель - методист» Голяк Н. К.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

Центр економічного зростання громади