A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Як громаді отримати новий сучасний футбольний майданчик?

Дата: 10.04.2019 09:10
Кількість переглядів: 592

Ініціатива

Перш за все розберемось, хто може ініціювати будівництво. Цією людиною може бути місцевий очільник, може бути - депутат, а може і тутешнiй житель. Наприклад, громадський активіст. Чи батько юного футболіста. Або мама. Без різниці, від кого поступить пропозиція. Головне, щоб ця людина була готова довести справу до завершення.

Співфінансування

Важливо пам’ятати, що в програмi прописане обов’язкове співфінансування: держава покриває лише 50% вартості спортивного поля. Тому потрібно заручитись підтримкою місцевої влади. Але навіть якщо у бюджеті є брак коштів, то завжди можна знайти допомогу у підприємства чи організації, якi готові взяти на себе виплату частини вартості поля.

Підготовка Проекту

Цей етап потребуватиме залучення компетентних людей, котрі допоможуть підготувати необхідний пакет документів, а саме:

Пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням;

Зведений кошторисний розрахунок (у разі наявності);

Звіт за результатами експертизи проектів будівництва (у разі наявності);

Акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (у разі наявності);

Документи щодо форми власності на земельну ділянку;

Документи щодо класу наслідків для об’єктів будівництва та підтвердження залишкової вартості для всіх проектів (у разі наявності);

Копії рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування з місцевого бюджету проектів, завірені в установленому порядку (у разі наявності), або гарантійні листи із зазначенням обсягів співфінансування та дати прийняття відповідного рішення.

Узгодження проекту

Готовий проект необхідно подати до обласної державної адміністрації, яка формує перелік по відповідній області та направляє його на затвердження до Міністерства регіонального розвитку за підписом керівника органу місцевої виконавчої влади, виконавчого органу місцевої ради, іншого органу державної влади або державного підприємства.

Зазначимо, що виготовлення проектної документації потребує також певних коштiв

з рахунку місцевого бюджету чи іншого джерела. Але хвилюватись не варто, бо цi витрати держава уже враховує як співфінансування.

Готове поле

У результаті громада отримує сучасне поле. Так було у селі на Прикарпатті – Угринів (Тисменицького району), де минулого року відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика, збудованого за державною програмою "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України", за якою половину коштів виділяє держава, а іншу половину – органи місцевого самоврядування. Такий майданчик від ТОВ "ФФУ Продакшн" – українського заводу з виробництва штучних полів за технологією Polytan, провідного німецького виробника штучного покриття, – є екологічним i має довгий термiн експлуатацiї. А все тому, що виготовляють його в Україні за однією з найкращих технологій світу.

Важливо

Наприкінці 2018 року сформували перелік об’єктів, які фактично будуватимуться у 2019 році. Але підготовка проектної документації займає багато часу, отже саме зараз можна починати її готувати, щоб у 2020-му ваша громада отримала новий майданчик.

 

Джерело: https://varta.com.ua/news/lviv/1205224?fbclid=IwAR1fWL7tg-LkfjleGB-E1gsxnYnsiOHKs5cMAi-nrp4G6dRCFdpg0ydoXAQ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора