Відбулось засідання Школи молодого вчителя у Вашковецькій об’єднаній територіальній громаді

Дата: 05.04.2019 10:32

14 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Вашківці було проведено засідання Школи молодого вчителя на тему: «Урок: інноваційні та традиційні підходи. 100 цікавих ідей для проведення уроку».

Для молодих педагогів закладів освіти  Вашковецької обєднаної територіальної громади було проведено відкритий урок із зарубіжної літератури «Закохані пари у творах зарубіжної літератури», який провела Голяк Н. К. З традиційними та інноваційними технологіями навчання всіх присутніх ознайомила заступник директора із НВР загальноосвітнього закладу с. Шишківці – Скаженюк О. Ю. Також було проведено тренінгове заняття «Згуртуємось разом» психологом Гавришко Н. Ф.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Захід проходив в теплій дружній атмосфері, яка надихнула молодих вчителів вдосконалювати власну педагогічну майстерність.