Тренінг «Безкоштовні IT - можливості від компанії Google» для випускників Вашковецької загальноосвітньої школи

Дата: 08.04.2019 10:18

В рамках проекту «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який співфінансується Європейським Союзом через ініціативу «Мери за економічне зростання» та за ініціативи Центру економічного зростання громади, був проведений тренінг «Безкоштовні IT - можливості від компанії Google» для випускників Вашковецької загальноосвітньої школи. Побувавши на подібному тренінгу, який був організований Агенцією розвитку громад Буковини, вчитель інформатики Пшеничко Микола Іванович вирішив поділитися набутим досвідом із молодим поколінням, яке тільки починає свій життєвий шлях.

Школярі мали можливість створити та активувати власний Google акаунт, попрацювати із електронною поштою «Gmail», ознайомитись із Google Drive та Google Docs, системою Google «Мій бізнес». Основна увага була приділена створенню сайту власного проекту в системі Google «Мій бізнес».

Сподіваємось, що учасникам тренінгу знадобляться отримані знання в подальшому житті для створення та розвитку власного бізнесу.