У Вашковецькій сільській об’єднаній територіальній громаді відбувся круглий стіл

Дата: 01.02.2019 09:20

З метою визначення рівня економічного розвитку населених пунктів та готовності громади до залучення зовнішніх інвестицій, проведення технічного та фінансового планування, техніко - економічного обґрунтування розвитку інфраструктури сіл, 31 січня 2019 року у Вашковецькій сільській об’єднаній територіальній громаді відбувся круглий стіл щодо визначення інвестиційних потреб в рамках опитування громад на тему: «Державні інвестиції для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах», який проводився за підтримки проекту «U-LEAD з Європою».

Захід відбувся за участі Вашковецького сільського голови, фахівців відділу фінансів, бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності, відділу з питань управління земельними ресурсами виконавчого комітету Вашковецької сільської ради та  інших спеціалістів.

У засіданні круглого столу також прийняли участь радник Чернівецького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Романко Роман та представник Київського міжнародного інституту соціології Медіна Тетяна.

Фото без описуФото без опису

Під час обговорення актуальних проблем залучення державних інвестицій для місцевого економічного розвитку в об’єднаних територіальних громадах було визначено пріоритетні напрямки розвитку Вашковецької сільської об’єднаної територіальної громади, обґрунтовано необхідність розробки стратегії її розвитку у майбутньому, а також створення інвестиційного портрету громади.

Всі присутні зійшлися на думці про те, що детальна розробка дієвої концепції реалізації пріоритетних інфраструктурних інвестиційних проектів та механізмів їх впровадження, стане запорукою їх успішної реалізації.

Центр економічного зростання громади