Проведено тренінг на тему «Шлях до успіху»

Дата: 25.01.2019 15:14

24 січня, у селі Шишківці, у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за сприяння Центру економічного зростання громади, психологом Вашковецької ЗОШ Гавришко Н. Ф. було проведено тренінг на тему «Шлях до успіху».

Учасниками заходу стали учні 7 класу загальноосвітнього навчального закладу. Тренінг пройшов жваво, динамічно та продуктивно. Школярі були веселими, активними, висували креативні ідеї та шляхи досягнення успіху. Кожен із учасників визначив майбутню сферу власної діяльності, проаналізував можливість відкриття бізнесу, поділився своїми мріями та дізнався щось нове про свої друзів. Школярі, розділившись на групи, намалювали та розповіли про своє бачення того, яка повинна бути успішна громада, успішна родина, успішний підприємець та успішний учень.

На завершення заходу школярі заповнили анкети зворотнього зв’язку та висловили власні побажання щодо проведення аналогічних заходів у найближчому майбутньому.

Кожному з учасників тренінгу були вручені відповідні сертифікати.

Захід відбувся в рамках проекту ЄС «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання».