A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Чернівецька область, Сокирянський район

Чи потрібно сплачувати податок та у якому розмірі, якщо фізичною особою протягом минулого року продано два автомобілі?

Дата: 22.03.2019 10:15
Кількість переглядів: 66

     Порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна визначено ст.173 Податкового кодексу України.

     Так, дохід фізичної особи від продажу або обміну одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, або мопеда протягом звітного року, не підлягає оподаткуванню.

    Якщо фізична особа протягом 2018 р. здійснила продаж або обмін двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла, або мопеда, сума отриманого доходу підлягає оподаткуванню ПДФО за ставкою 5 % та військовим збором - 1,5 %.

   Фізична особа зобов’язана відобразити дохід від такого відчуження у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається до державної податкової інспекції за місцем реєстрації. Граничний строк подання річної податкової декларації - до 1 травня 2019 року.

   Крім того, фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня 2019 року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь