Актуальні новини

Консультують Чернівецькі митники

Яка передбачена відповідальність до особи, яка здійснила переміщення через митний кордон України готівкової валюти України або готівкової іноземної валюти в сумі понад 10000 євро (в еквіваленті), без письмового декларування?

21:15 07.06.2019

В ДФС Буковини відбулась гаряча лінія щодо сплати земельного податку

«Гаряча» телефонна лінія відбулася за участю завідувача сектору комунікацій Марії Коцим'юк  на тему: «Порядок нарахування та строки сплати земельного податку та орендної плати з фізичних осіб».

20:04 03.06.2019

Фіскали закликають буковинців – власників нерухомості звірити дані про своє майно

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області завершують нарахування податку на майно за 2018 рік і закликають усіх буковинців, у яких площа будинків чи квартир підлягає оподаткуванню провести звірку - це квартири площею понад 60 м2 та будинки площею понад 120м2, будинок плюс квартира понад 180 м2.

20:01 03.06.2019

Місцеві бюджети Буковини додатково отримали 111 млн. грн. податків

Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області та зазначають, що за чотири місяці нинішнього року до місцевих бюджетів надійшло 964,7 млн. грн. Планові показники затверджені органами самоврядування виконано на 113,0 відсотків, у розпорядження місцевих громад краю додатково надійшло 111 млн. грн. Крім того темп росту надходжень до січня - квітня 2018 року склав 122,1 відсотки, що у грошовому виразі становить понад 174,4 млн. грн.

09:52 17.05.2019

Буковинським платникам - все про сплату та наслідки заборгованості ЄСВ

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області акцентують, єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника (за наявності у платника ЄВ одночасно із зобов'язаннями зі сплати ЄВ зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами - зобов'язання зі сплати ЄВ мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу), і виконуються у першу чергу.

09:49 17.05.2019