Актуальні новини

Дата: від до Скинути

Гаряча лінія: податківці проведуть для буковинців «День відкритого спілкування» з питань погашення заборгованості з майнових податків та єдиного соціального внеску

14 листопада 2019р. з 11 години до 13 години в усіх територіальних управління Головного управління ДПС у Чернівецькій області буде проведено сеанси телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Погашення заборгованості з майнових податків та єдиного соціального внеску».

20:11 13.11.2019

Проводиться "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

Освіта та підготовка школярів до самостійного життя в сучасних умовах де на кожному кроці нас підстерігає небезпека у вигляді надзвичайних ситуацій природнього та техногенного характеру, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає безпека життєдіяльності є основною складою для формування в свідомості дітей моделі безпечної поведінки.

09:59 12.11.2019

Обираємо систему оподаткування: для платників єдиного податку першої та другої групи перелік побутових послуг визначає ПКУ

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що відповідно до п. 291.7 ст. 291 Податкового кодексу України  для цілей глави 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» ПКУ під побутовими послугами населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, розуміються такі види послуг:

09:31 07.11.2019

Чернівецька область: збір податкових платежів до бюджетів перевищив 4 мільярди 178 мільйонів гривень

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що впродовж десяти місяців цього року платники регіону сплатили до Зведеного бюджету України понад 4 млрд. 178 млн. грн. податків.

09:23 07.11.2019

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Сокирянського району виникло 105 пожеж. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на Буковині загинуло 28 людей.

15:06 05.11.2019