Актуальні новини

Дата: від до Скинути

Відбудеться неформальна зустріч із адміністратором Центру економічного зростання громади Романенко Христиною

Хочете дізнатись більше про життя у Німеччині та Данії?! Приходьте на неформальну зустріч із адміністратором Центру економічного зростання громади Романенко Христиною, яка розповість про участь у навчальному візиті до німецької землі Шлезвіґ-Гольштейн та данського регіону Південна Данія.

13:20 09.09.2019

Відремонтовано автобусну зупинку у селі Вашківці

Вже давно автобусна зупинка у с. Вашківці потребувала косметичного ремонту. На жаль, спостерігалась негативна тенденція малювати фарбами на стінах будівлі зупинки, залишати сміття на території зупинки та сподіватись на те, що хтось виправить ситуацію. Але в нашій громаді, в с. Вашківці є активна молодь, яка не шкодуючи власного часу, сил та коштів відремонтували зупинку, пофарбували лавки, прибрали навколишню територію та внесли частинку "креативу" до дизайну будівлі, тому тепер центр села виглядає по-європейськи. Щиро дякуємо активістам: Базю Роману та його дружині, Баб'яку Володимиру, Кравченко Тетяні, Кравченко Сергію, Фурману Михайлу та Веленчук Ксенії за ініціативність, креативність та гарну роботу!  То ж давайте цінувати чужу працю та берегти цю невеличку споруду у гарному стані: не засмічувати, не ламати, берегти те, що вже маємо!

12:08 03.09.2019

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на дискусію - тренінг

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення ідей для грантових заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в Антитренінгу «Як НЕ отримати грант від донора».

22:30 14.08.2019

Відбувся тренінг "Компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг"

25 - 26 липня 2019 року у приміщенні Центру економічного зростання громади відбувся тренінг "Компонент 2 в частині створення Центрів надання адміністративних послуг (навчальні модулі 1 - 3)" в рамках Програми "U - LEAD з Європою".

15:30 05.08.2019

З 20 вересня вступає в силу Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

З 20 вересня вступає в силу в повному обсязі Розділ VII Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Відповідно до закону українські виробники харчової продукції протягом 3 років мали перейти на систему керування безпекою НАССР.

15:10 05.08.2019