Чернівецька область, Вижницький район

Відбувся семінар директорів закладів дошкільної освіти

Дата: 27.02.2020 14:41

26 лютого 2020 року на базі закладу дошкільної освіти "Капітошка" с. Шишківці відбувся семінар директорів ЗДО на тему: "Використання здоров’язбережувальних технологій разом із сім‘єю в контексті базової програми "Дитина". У роботі семінару прийняли участь директори закладів дошкільної освіти Вашковецької та Сокирянської громад. Учасники семінару відвідали заняття з фізичного виховання в молодшій групі "Лисичка і журавель", домінантне заняття в старшій групі "Ми - моделі" та спортивно - музичне свято "Тато, мама і я - спортивна в нас сім‘я", в якому активну участь прийняли батьки вихованців. Така тісна співпраця між громадами сприяє обміну досвідом, забезпеченню єдності підходів закладів дошкільної освіти до основних завдань з питань оздоровлення й розвитку дитини.

Голяк Н.К., головний спеціаліст ВОМС Вашковецької сільської ради