A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

УРЯД ЗАПУСТИВ ПРОГРАМУ "ДOCTУПHI КРЕДИТИ 5-7-9%" ДЛЯ БІЗНЕСУ

Дата: 17.02.2020 09:31
Кількість переглядів: 579

   Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», що передбачена для створення i розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 a6o 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

У 2020 році Уряд вже виділив на Програму 2 млрд грн. За рік це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць i залучити близько 2 млрд грн внутрішніх інвестицій у сферу малого бізнесу.

В рамках програм державної підтримки для підприсмців-початківців буде можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проскту.

Довідково

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована Президентом України та Кабінетом Міністрів України з метою широкой державної підтримки інвестиційних просктів для українських мікро- та малих підприсмств.

Діятимуть три можливі ставки кредитування — 5%, 7% a6o 9%, які залежатимуть від розміру бізнесу (до 25 млн грн річної виручки a6o від 25 до 50 млн грн) та строку його діяльності (до 12 місяців, понад 12 місяців). Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

Фактичне кредитування здійснюватиметься банками — партнерами Програми.

За умовами Програми можна отримати до 1,5 млн грн кредиту строком до 5 років, кредитне фінансування мас бути спрямоване підприсмцями-учасниками виключно на купівлю a6o модернізацію основних засобів, а також на ремонт a6o реконструкцію виробничих приміщень.

Уряд очікус, що Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» сприятиме розширенню ДіЯЛьності мікро- та малого бізнесу, їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщення та поверненню трудових мігрантів. Впровадження Програми, за дорученням Уряду, здійснюватиме Фонд розвитку підприємства при Міністерстві фінансів України.

Докладніше про Державну програму можна дізнатися на сторінці https://5-7-9.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора