Актуальні новини

Консультують Чернівецькі митники

Чи має право підприємство здійснювати переміщення через митний кордон України на власному автомобілі вантажів для власних потреб?

09:12 01.07.2019

Майже 1,2 мільйони гривень штрафів застосовано до порушників у сфері торгівлі підакцизною продукцією

Упродовж січня - квітня 2019 року працівники фіскальної служби Буковини провели 84 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів було застосовано 1,2 млн. гривень фінансових санкцій. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

12:15 25.06.2019

Який термін сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування без використання найманої праці?

У Головному управлінні ДФС Буковини наголошують, відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ платниками єдиного внеску є фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

21:17 07.06.2019