У Вашковецькій ЗОШ розпочалася екологічна учнівська акція «Розділи сміття – збережи природу».

Дата: 15.11.2018 14:45

За ініціативи Центру економічного зростання громади та адміністрації навчального закладу в рамках проекту ЄС «Різні громади - спільні рішення для економічного зростання», який реалізується в рамках  ініціативи «Мери за економічне зростання» у Вашковецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочалася екологічна учнівська акція «Розділи сміття – збережи природу».

Завдяки реалізації заходів проекту практично усі мешканці громади матимуть змогу дізнатися,  що сміття  не є однорідним, що його можна розділити на різні види: пластик, метал, скло, папір, поліетилен, органіка, тощо з метою його подальшої переробки та утилізації.

Школярі розкажуть батькам, для чого потрібно сортувати своє сміття, яка з цього може бути користь для сім’ї та в цілому для жителів населеного пункту.

Розпочнеться акція із збору сміття на території навчально-виховного закладу і розділення його на пластик, скло та папір.