Конференція «SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню»

Дата: 02.11.2018 18:41

В місті Чернівці у залі ресторану «Брізоль» 30 жовтня відбулася конференція «SMART-спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню» за ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» та за підтримки проекту "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання". Метою заходу було формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, бізнес-середовища щодо SMART-спеціалізації територій, задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій. У конференції взяли участь поважні гості, а саме національний координатор Ініціативи в Україні Олександр Цепко, радник програми Павло Касьянов, делегація з Ботошанського повіту (Румунія), сільські голови та представники громад Чернівецької області.

Центр економічного зростання громади