Благодійний фонд “Аксель” проводить конкурс для розвитку і підтримки малих фермерських господарств

Дата: 09.11.2018 12:59

Благодійний фонд “Аксель” з 1 по 25 грудня 2018 року проводить конкурс заявок та бізнес-планів для розвитку і підтримки малих фермерських господарств. Переможці отримають фінансову і матеріальну допомогу, а також супровід і допомогу в розвитку. Приймати участь можуть малі фермерські господарства по всій території України. Учасники мають надати з 1 по 25 грудня 2018 року заявку з короткою інформацією про себе і про господарство та бізнес-план з описом того, що потребує господарство (на що потребує допомоги), рентабельність, період окупності тощо.

Бізнес-плани потрібно відправити на електронну пошту благодійного фонду fondaksel@gmail.com та заповнити заявку.

Звертайтесь до Благодійного фонду “Аксель”!

Ми завжди готові Вам допомогти та відкриті до співпраці!

Сайт: http://fondaksel.com.ua/