Майстер-клас «Творче хобі як можливість розвитку креативного бізнесу» у Вашковецькій ОТГ

Дата: 25.10.2018 14:59

25 жовтня у Вашковецькій ОТГ був проведений майстер-клас «Творче хобі  як можливість розвитку креативного бізнесу» талановитою Тетяною Порчук. Метою майстер-класу була можливість всіх учасників навчитися чомусь новому і передати набуті знання своїм близьким або учням. Всі присутні були зосереджені в роботі і зачаровані процесом виліплення кексів. Дякуємо всім присутнім за їхнє бажання вдосконалюватись! Сподіваємось, що на наступний майстер – клас до нас приєднається ще більше бажаючих!

Захід відбувся в межах проекту ЄС "Різні громади - спільні рішення для економічного зростання" та  ініціативи "Мери за економічне зростання", за підтримки Агенції розвитку громад Буковини та Центру економічного розвитку Вашковецької ОТГ. Дякуємо керівництву Вашковецької ЗОШ за допомогу в організації проведення заходу.