Семінар "Правове виховання в умовах реформування освіти"

Дата: 12.12.2018 09:10

10 грудня у Вашковецькій загальноосвітній школі відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів організаторів на тему «Правове виховання в умовах реформування освіти». В рамках семінару було проведено виховний захід «Я маю право» (заступник директора з ВР Макаревська Ю.М., педагог-організатор Кудринецька Л.М.), тренінг «Права свої знай – та про обов’язки не забувай» (практичний психолог Гавришко Н.Ф.), екскурсію до шкільного музею історії села Вашківці (директор музею Добровольська О.В.).

Виховний захід «Я маю право» було проведено у формі дискусійної студії. До студії було запрошено експертів: директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці Оксану Миколаївну Вакарчук, вчителя історії та правознавства загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці Галину Іванівну Петлик, юриста Вашковецької сільської ради Аллу Василівну Колотило, працівника амбулаторії с.Вашківці медичну сестру ЗПСМ Ніну Валентинівну Іващук, адміністратора Центру Економічного зростання Христину Валеріївну Романенко. Про свої права розповіли гостям учні 2-х класів. Багато приємних емоцій подарували присутнім своїми піснями наші учениці: Іващук Наталка виконала пісню «Неповторність», Доник Поліна «Діти України», Попович Юля «А я бажаю Вам добра». Своїми хореографічними композиціями нас порадували учні 3-х класів (танець «Світ дитинства»,) учні 5-х класів (танець «Школярики»), дівчатка 8-9 класів (танець «Віночок»), а завершили захід флешмобом учениці 11-х класів.
       Під час тренінгу «Права свої знай – та про обов’язки не забувай» учні 6-Б класу в ігровій формі пригадали свої права та обов’язки.
      Надзвичайно цікавою та пізнавальною для наших гостей була екскурсія до шкільного музею с. Вашківці.