Актуальні новини

Сокирянські рятувальники провели показове навчання в Сокирянському ВПУ.

Рятувальники постійно підтримують готовність до роботи у найскладніших умовах. Зокрема, вогнеборці регулярно влаштовують тактико-спеціальні навчання, під час яких вдосконалюють свої навички у ліквідації пожеж. Співробітники Державної пожежно-рятувальної частини № 8 провели навчання на території Сокирянського вищого професійного училища разом із його персоналом.

10:21 12.03.2019

Підписано угоду на впровадження належних ЦНАПів з Вашковецькою об'єднаною територіальною громадою.

5 березня 2019 року в Українському Домі в Києві проходить конференція "Початок нового партнерства: перші досягнення та церемонія підписання Меморандумів", в рамках якої будуть підписані меморандуми з громадами-переможцями 1-ї Фази впровадження з покращення надання адмінпослуг Програми "U-LEAD з Європою". Делегація Чернівецької області представлена громадами-переможцями 1-го та 2-го раундів, представниками ОДА та Центру розвитку місцевого самоврядування. Було підписано угоду на впровадження належних ЦНАПів з Вашковецькою об'єднаною територіальною громадою.

16:28 05.03.2019

Ідеї та варіанти із створення бізнесу для жінок удома та в декреті!

Жінкам, які вимушено перебувають удома, хочеться якщо не заробити серйозно, то хоча б підробити. І це буває важливо не стільки заради прибутку, скільки заради зміни виду діяльності, зайнятості і ще через низку психологічних причин. Тому представляємо Вам ряд ідей для створення власного бізнесу.

14:33 05.03.2019

Впровадження  програми «U-LEAD з Європою».

Впровадження програми «U-LEAD з Європою».

Реформа надання адміністративних послуг є однією із основ успішного процесу децентралізації в Україні. Переорієнтація на «служіння» і «надання послуг» є необхідністю та викликом часу для будь-якої сучасної держави. В період реформування адміністративної системи в Україні організація Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у новостворених об’єднаних територіальних громадах підвищує доступність та ефективність надання послуг на місцевому рівні. Створення та модернізація ЦНАПу на місцевому рівні показує наочно, які практичні результати громадяни можуть отримати від децентралізації.

11:04 19.02.2019

День святого Валентина!

Недарма кажуть, що святе місце порожнім не буває. Саме тому свято - День святого Валентина - прижилось на наших теренах, стало популярним попри всілякі заборони і дискусії з боку скептиків.

10:57 15.02.2019

Рятувальники провели рейд в житловому секторі де нагадали правила пожежної безпеки

11 лютого проведено профілактичні відпрацювання у м.Сокиряни та приватними підприємцями Сокирянщини за участю фахівців Сокирянського РС У ДСНС України. що є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі, на яких щодня гинуть та травмуються наші громадяни.

10:43 14.02.2019