Відремонтовано автобусну зупинку у селі Вашківці

Дата: 03.09.2019 12:08

Вже давно автобусна зупинка у с. Вашківці потребувала косметичного ремонту. На жаль, спостерігалась негативна тенденція малювати фарбами на стінах будівлі зупинки, залишати сміття на території зупинки та сподіватись на те, що хтось виправить ситуацію.
Але в нашій громаді, в с. Вашківці є активна молодь, яка не шкодуючи власного часу, сил та коштів відремонтували зупинку, пофарбували лавки, прибрали навколишню територію та внесли частинку "креативу" до дизайну будівлі, тому тепер центр села виглядає по-європейськи.
Щиро дякуємо активістам: Базю Роману та його дружині, Баб'яку Володимиру, Кравченко Тетяні, Кравченко Сергію, Фурману Михайлу та Веленчук Ксенії за ініціативність, креативність та гарну роботу!
То ж давайте цінувати чужу працю та берегти цю невеличку споруду у гарному стані: не засмічувати, не ламати, берегти те, що вже маємо!