Відбудеться неформальна зустріч із адміністратором Центру економічного зростання громади Романенко Христиною

Дата: 09.09.2019 13:20

Хочете дізнатись більше про життя у Німеччині та Данії?! Приходьте на неформальну зустріч із адміністратором Центру економічного зростання громади Романенко Христиною, яка розповість про участь у навчальному візиті до німецької землі Шлезвіґ-Гольштейн та данського регіону Південна Данія.

До участі запрошуються всі бажаючі!

• 10 вересня
  • Центр економічного зростання громади (Вашковецька сільська рада, 2 поверх)
  • Початок о 15. 00 год.

Навчальний візит до землі Шлезвіг-Гольштейн проводився в рамках ініціативи «Управління різноманіттям із метою економічного розвитку» , що організовував Європейський центр із питань меншин (ECMI) за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

#vashkovetska_oth#різні_громади_спільні_рішення_для_економічного_зростання#прямуємо_разом