Актуальні новини

Дата: від до Скинути

У Вашковецькій громаді проходить весняний місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів. З метою забезпечення санітарно – екологічного добробуту місцевих жителів свої сили об’єднали колективи різних установ громади, а саме: колектив сільської ради Шишковецького старостинського округу, колективи ЗДО «Капітошка» та ЗДО «Веселі каруселі», колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Вашківці. Було наведено лад біля водонапірної вежі у селі Вашківці, біля пам’ятників воїнам – героям і ветеранам війни (с. Шишківці) та скорботній матері (с. Вашківці), прибрано території закладів освіти громади, побілено дерева, пофарбовано загорожі біля закладів дошкільної освіти, а також сільської ради та кладовища у селі Вашківці.

18:12 16.04.2021

Силами колективу ЗДО "Веселі каруселі" облагороджено вхід на кладовище у селі Вашківці

Працівники Закладу дошкільної освіти "Веселі каруселі" гарно попрацювали над благоустроєм кладовища у селі Вашківці. Пофарбовано ворота, огорожу та криницю. Дякуємо вам від імені усіх жителів села Вашківці!

17:34 13.04.2021