Учні 7-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці побували у м.Чернівці в Інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича

Дата: 19.02.2017 23:12

У жовтні 2Фото без опису016 року Вашковецька сільська рада Сокирянського району стала учасником Програми «U-LEAD з Європою», що імплементується GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) та виграла грант на участь у міжнародному проекті в галузі освіти «Використання інноваційних технологій на уроках хімії в системі особистісно-орієнтованого навчання, як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу, розвитку інтелектуальних здібностей та творчого потенціалу учнів», який проводиться за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

В рамках передбачених проектом заходів 16.02.2017 року учні 7-11 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Вашківці побували у м.Чернівці в Інституті біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, де зустрілись з працівниками кафедри органічної і фізичної хімії та екології хімічних виробництв та кафедри хімічного аналізу, експертизи та безпеки харчової продукції. На цій зустрічі школярам було продемонстровано ряд цікавих хімічних дослідів, викладачі розповіли про умови вступу та навчання у вищому навчальному закладі.

Окрім того, школярі відвідали Природничий музей Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, де мали змогу ознайомитись з колекцією мінералів та петрографічних зразків зібраних з регіонів всієї земної кулі, окремі з яких - позаземного походження. Колекції музею мають виняткове наукове, історичне, культурне значення та віднесені до наукових об’єктів, що становлять національне надбання, а за якісним складом колекційних фондів не мають аналогів у державі.

З метою виявлення, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, між Інститутом біології, хімії та біоресурсів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів с.Вашківці вирішено у найближчому майбутньому підписати договір про співпрацю.