Вашковецька сільська об'єднана територіальна громада
Сокирянський район, Чернівецька область

Тиждень зарубіжної літератури

З 5 лютого по 9 лютого 2018 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Вашківці Сокирянського району був проведений Тиждень зарубіжної літератури.
Зарубіжна література, за підсумками учнівського голосування, є одним із найулюбленіших шкільних предметів.


Святковий настрій з першого дня створило оформлення класних приміщень, коридорів, фойє (вислови класиків зарубіжної літеатури, стінгазети присвячені цьогорічним письменникам-ювілярам, випуском яких займалися учні 9-х класів). А на перерві учні мали можливість розгадувати кросворди (5-11 класи).
Найактивніші шанувальники зарубіжної літератури 7-х класів позмагалися у літературному КВК, 5-і класи у літературній вікторині "Подрож у казку". Учні 6-А класу на умовне поле бою викликали учнів 6-Б класу у літературній грі. Для учнів 8-х класів проведено гру у вигляді "Літературного калейдоскопу". 
Старшокласники долучилися до святкування Тижня зарубіжної літератури проведенням тематичного заходу присвяченого 80-річчю від дня народження Володимира Висоцького.
Це було справжнє свято літератури, яке надовго запам'ятається кожному його учаснику.

Світлина від Каті Вакарчук.« повернутися до списку новин

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH