Вимкни зайве! Увімкни енергію перемоги! Допомогти енергосистемі України працювати стабільно після масованого обстрілу енергетичної сфери буковинці можуть скоротивши споживання електроенергії

Дата: 10.05.2024 16:59

Враховуючи значні пошкодження, завдані енергосистемі під час масованої атаки на енергооб'єкти України, цілком можливим є застосування обмеження споживання для побутових та промислових груп споживачів у всіх областях.

Енергетики закликають споживачів зменшити використання енергоємних приладів з 18:00 до 23:00. Промисловості та бізнесу – переглянути виробничі процеси, а також максимально користуватися альтернативними джерелами енергії, вимкнути рекламні вивіски, гірлянди, зовнішню підсвітку, не освітлювати порожні приміщення, зменшити, за можливості, потужність/використання кондиціонерів, обігрівачів, холодильного обладнання.

Побутові споживачі можуть допомогти енергосистемі таким чином: не користуватися одночасно потужними електроприладами: пральною машиною, електроплитою, чайником, праскою. Один з найефективніших способів економії – використовувати пральну машину та нагрівати бойлер вночі.

Енергетики роблять все можливе, щоб утримувати ситуацію стабільною і постійно працюють над збалансуванням енергосистеми.