Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Податківці Буковини впродовж січня – квітня 2024 року провели 263 фактичні перевірки щодо застосування РРО/ПРРО

Дата: 20.05.2024 16:39
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

 

 

 Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. За результатами цих перевірок застосовано фінансових санкцій на 12,1 млн грн.

Серед виявлених порушень – найбільш характерними є торгівля не облікованим товаром. За чотири місяці 2024 року ревізорами податкової служби області виявлено такого товару на 9,1 млн грн. За дане порушення передбачена фінансова санкція в розмірі 100 відсотків не облікованого товару.

Також встановлено недотримання порядку здійснення розрахункових операцій і ведення касових операцій, відмова суб'єктами господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою.

Крім того в порушення Постанови КМУ від 17 червня 2015 року № 413 та ч.4 ст.24 Кодексу законів про працю України, а саме не подання повідомлення до податкової служби про прийняття працівника на роботу, було встановлено фактичний допуск до роботи по 54 особах без належного оформлення трудових відносин. А також здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

За порушення ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, на осіб які провадили господарську діяльність без державної реєстрації було складено 33 адміністративних протоколи.

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області звертають увагу, що згідно ст.164– КУпАП визначено, що провадження господарської діяльності, зокрема, без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без подання повідомлення про початок здійснення господарської діяльності, якщо обов’язковість подання такого повідомлення передбачена законом, - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17000грн. до 34000грн.) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора