30 календарних днів від народження дитини є у батьків, щоби подати заяву про отримання «пакунка малюка» до органів соцзахисту населення чи ЦНАПу за місцем проживання.

Дата: 04.01.2024 15:34

Зазвичай бебі-бокс видають у пологовому будинку, проте його можна отримати пізніше. Зробити це можуть не тільки біологічні батьки, а й усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, патронатні вихователі.

Вартість «пакунка малюка» для держави — 6778 грн, але якщо батьки купуватимуть все, що входить до нього, в роздріб, увесь набір коштуватиме значно дорожче.

Отримання бебі-бокса не обмежує право сім'ї на інші види соціальної підтримки, передбачені національним законодавством.

ℹ️ Більше про те, як отримати бебі-бокс – на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23354.html