УВАГА! Мешканці с.Вашківці Дністровського району!

Дата: 07.12.2023 16:14

З радістю повідомляємо вам, що 8 грудня 2023 року наші кваліфіковані фахівці завітають до  села для проведення консультацій з питань виявлення новоутворень та онкологічних захворювань.
Ви зможете отримати консультацію від таких спеціалістів:
▪️ ШИШКА Мар’яна Романівна  - Онкогінеколог;
▪️ МОЙСЮК Тетяна Григорівна -Лікар-хірург-онколог;
▪️ ВОЙЦЕВА Таїсія Миколаївна - Лікар з ультразвукової діагностики;
▪️ ЗЕЛЕНІВСЬКА Яна Іванівна - Лікар-хірург онколог;
  •Лікар Мамолог.
Мета нашого виїзду - надати вам якісні консультації щодо виявлення новоутворень та онкологічних захворювань. Крім того, для вашої зручності, ми забезпечимо можливість пройти УЗД-діагностику на передовому, переносному ультразвуковому апараті.
Важливо відзначити, що УЗД-обстеження буде доступним лише після консультації та призначення лікаря.
Ми запрошуємо всіх бажаючих завітати до нас на консультацію та скористатися можливістю підвищити свідомість про своє здоров'я.
Нагадуємо, що вчасна діагностика - це запорука успішного лікування. Не втрачайте цю можливість дбати про своє здоров'я!
Лікарі приїдуть орієнтовно 10:00-11:00 год.