УВАГА! Творчий конкурс до свята Миколая 2023!!!

Дата: 15.12.2023 15:30

Всіма улюблене свято День Святого Миколая вже на порозі. Цього року, як і минулого через підступне вторгнення ворога в нашу країну, святкувати нічого не хочеться і не можеться, і найбільше побажання всім, щоб скоріше закінчилась війна і повернулися додому всі наші воїни (а це чийсь батько, чоловік, дідусь чи брат), але з метою надати дітям надію на світле майбутнє, розрядити обстановку, зробити маленьке свято у їхній суворій буденності Будинок культури села Вашківці традиційно розпочинає онлайн-конкурс для молоді села Вашківці "Творчість свою представляй - в гості спішить Миколай!", який триватиме від сьогодні 14.12.2021р. по 19.12.2021р. включно.

Презентувати свій талант можна у номінаціях: вокальне мистецтво «Заспіваю пісню Миколаю» (вистачить стовпчик і приспів) та художнє читання «Миколая ми віншуємо». Кожна з номінацій ділиться на вікові категорії від 6 до 10 та від 11 до 16 років.

Тематика на вибір: Святий Миколай, Новий рік, зима, військово-патріотична (жага до перемоги).

Умови:

1. Розмістити в соціальній мережі Facebook на своїй сторінці тематичний відеоролик в якому ви презентуєте володіння вокальними чи читацькими талантами;

2. Вказати номінацію, прізвище, ім'я та вік;

3. Розмістити в дописі хештег #Творчий_Миколай2023

Креативність та творчі здібності вітаються.

Рішення журі по переможцям буде опубліковано 20.12.2023р.

Нагородження відбудеться 21.12.2022р. Всім успіхів!

ПІДКАЗКА! Активніше проявляйте вокальні можливості, читачів завжди більше, особливо в молодшій категорії, тому місце вибороти важче.

Зверніть увагу! Для учасників, в кого закритий профіль, прохання відкрити його до свята.

Уважно перевірте хештег який вказуєте: #Творчий_Миколай2023

Джерело: Аматори сцени БК с. Вашківці