Результати онлайн-конкурсу "Творчість свою представляй, в гості спішить Миколай" 2023р.

Дата: 21.12.2023 15:28

Цього року було досить важке судійство, адже було багато сильних учасників в обох номінаціях, про те бракувало учасників зі старшої вікової категорії, до уваги бралось все, як виконавські вокальні або читацькі дані, так і сценічна поведінка, креатив в подачі записаного відео.

Журі конкурсу:

Художній керівник БК: Чумак Павло Олександрович

Голова Молодіжної ради: Кудринецька Любов Михайлівна

Дипломований спеціаліст вокалу: Гаман Ольга Іванівна

Отже результати:

Номінація "Заспіваймо пісню Миколаю"

1 місце розділили: Анатійчук Ольга та Пислар Віра

2 місце розділили: Кордулян Марія та Панкевич Марія

3 місце розділили: Римар Єва, Симак Валерія

Номінація: "Миколая ми віншуємо"

1 місце розділили: Вамуш Ігор та Яцюк Анастасія

2 місце розділили: Айсель Іващук, Зубаль Кирило та Троян Ольга

3 місце розділили: Ганзій Анна та Бурля Анна

Поза умовами конкурсу (до 6 років) дуже хочеться відмітити заохочувальними призами діток: Бабін Марійка(за дуже гарний вокал), Римар Матвій(як найменшого учасника) та Роман Яцюк (за креатив).

Нагородження переможців та учасників конкурсу відбудеться 22.12.2023р. від 15:00 до 16:00 в приміщенні БК на сцені біля святкової ялинки.

Також запрошуються всі дітки, які по певним причинам не змогли взяти участь в конкурсі, але, знають гарні віршики, або пісеньки, хочуть отримати гостинців від Святого Миколая та фото на пам'ять. Ми чекаємо на вас!

Джерело: Аматори сцени БК с. Вашківці