A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону.

Дата: 15.12.2023 11:57
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

 

 

 

Нещодавно уряд запровадив зміни у призначення допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб, які повернулися з-за кордону. Нагадуємо про деякі з них.

1️⃣ ВПО можуть вперше звертатися по виплати через 15 робочих днів після повернення в Україну.

2️⃣ У такий самий термін можуть звертатися по грошову допомогу і українці, які повернулися після 1 серпня 2023 року, але втратили виплати через перебування за кордоном понад 30 днів. Допомогу призначатимуть на шість місяців за особистим зверненням.

3️⃣ ВПО, які після 1 серпня 2023 року змушені були повторно покинути свої домівки через обов’язкову/примусову евакуацію (у т.ч. через підрив окупантами Каховської ГЕС), зможуть отримувати допомогу протягом ще 6 місяців.

 У випадках, коли людина відмовилася від виплати, допомога на проживання буде призначатися повторно, якщо:

▪️ після припинення виплати допомоги її житло було знищено або пошкоджено;

▪️ після припинення виплати територія повторно з 01.12.2023 увійшла до переліку територій перелік яких затверджено Мінреінтеграції;

 Детальніше про запроваджені зміни розповідає Перша заступниця Міністра Дарія Марчак: https://www.youtube.com/watch?v=YDE1SDicJ1o


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора