Непоправна втрата… Вашковецьку громаду знову сколихнула сумна звістка… Ще одне життя забрала ця клята війна…

Дата: 14.08.2023 14:02

З глибоким сумом сповіщаємо, що 09.08.2023 року - під час мінометно-артилерійського обстрілу противником поблизу населеного пункту Іванівське Донецької області загинув солдат - ЛІСНИЧИЙ ДЕНИС ВІТАЛІЙОВИЧ, 1993 року народження з ст.Вашківці.

Денис до останнього подиху був вірний військовій присязі, мужньо загинув у бою за нашу Батьківщину, захищаючи волю та незалежність України.

Важко знайти слова для розради і втіхи, які б змогли зменшити душевну біль від втрати рідної людини… Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, побратимам! Схиляємося у скорботі та молитві за упокій душі українського захисника.

Вічна пам‘ять Герою!