Мінсоцполітики: Як користуватись Реєстром надавачів соціальних послуг

Дата: 21.06.2023 10:13

➡ Мінсоцполітики нагадує, що з 16 лютого 2023 року в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери було впроваджено розділ Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, що забезпечує накопичення, зберігання та використання даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством.

✍️ Юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які надають соціальні послуги та хочуть подати документи до Реєстру як надавачі, мають виконати відповідні кроки:

✅ для включення вас як надавача до Реєстру вам необхідно підготувати документи, визначені у Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99

✅ для включення до Реєстру вам необхідно подати документи до вашого реєстратора. Нагадуємо, що документи/відомості, що вносяться до Реєстру, подаються в паперовій формі суб’єкту реєстрації або центру надання адміністративних послуг за місцем реєстрації (для юридичних осіб), за місцем проживання (для фізичних осіб - підприємців). Перед тим, як йти до реєстратора, радимо зателефонувати та проконсультуватися щодо годин для прийому документів. Знайти реєстраторів у вашому регіоні можна за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22888.html

✅ після успішної реєстрації у Реєстрі, реєстратор сформує для вас Витяг з Реєстру, що і буде підтвердженням того, що вас включено до Реєстру як надавача.

👉 Додаткову інформацію щодо користування Реєстром можна отримати у Міністерстві соціальної політики, контактна особа - Марія Сакута, керівник експертної групи з питань цифрових послуг Директорату з питань цифрового розвитку та соціальних послуг, тел.: (044) 287 38 47, або у державному підприємстві «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України» за телефонами:

📞 кол-центр: (044) 49 419 10;

📞 відділ технічної підтримки: (044) 494 19 26.

➡ Детальніше про роботу Реєстру ви можете прочитати за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/reestr-nadavachiv-socialnih-poslug.html?fbclid=IwAR2aG6EUMlh_lAzffDAwtpMAkgjAI9EX1sLxtpf19XHmieVLCFhM3ze3VdQ