A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

ЄДКІ поза межами України. Алгоритм дій для студентів

Дата: 08.06.2023 09:25
Кількість переглядів: 389

 

 

На час дії воєнного стану вітчизняні та іноземні студенти, які зараз перебувають поза межами України, можуть здати єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) за місцем свого перебування або проживання.

 Мова йде про ухвалену Урядом України постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”». Таке рішення забезпечило реалізацію права кожного на здобуття вищої освіти.

 Тож алгоритм дій для здобувача освіти, який складатиме іспит КРОК 1, іспит з англійської мови професійного спрямування та іспит КРОК 2 за межами території України такий:

1. Повідомити заклад освіти, у якому здобувач навчається, назву країни, у якій він складатиме іспит.

2. Відстежувати на вебсайті ДНП «Центр тестування» інформацію щодо місць знаходження центрів сертифікаційного тестування у обраній здобувачем країні за посиланням.

3. Відстежувати через веб-сайт ДНП «Центр тестування» у розділі «Графік іспитів» інформацію щодо дати проведення іспитів у центрах сертифікаційного тестування за межами території України.

4. Отримати у закладі освіти свій унікальний ID-код здобувача для реєстрації та складання іспитів. ID-код здобувача надається ДНП «Центр тестування» до закладу освіти.

5. Використовуючи свій унікальний ID-код, зареєструватися на сторінці центру сертифікаційного тестування на складання іспиту, вибравши назву іспиту, локацію центру сертифікаційного тестування, дату та час складання.

 Також варто звернути увагу, що у центрах сертифікаційного тестування студенти зможуть скласти іспити КРОК 1, КРОК 2 та іспит з англійської мови професійного спрямування у дати, що затверджені графіком проведення ЄДКІ у 2023 році.

 Більш детально ознайомитися з особливостями проведення ЄДКІ у цьому році можна на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я за посиланням: https://moz.gov.ua/edki

 Джерело: Урядовий портал


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора