Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Оформити закордонний паспорт дитині, яка народилась за кордоном, можна без повернення в Україну – інформує Державна міграційна служба України

Дата: 12.06.2023 16:56
Кількість переглядів: 736

 

 

 

Фото без опису

 Де можна отримати послугу?

 За кордоном оформити закордонний паспорт можна в центрах «Паспортний сервіс» та в закордонних дипломатичних установах.

Що робити, якщо паспорт матері протерміновано або не вклеєна фотокартка?

 В такому разі можна одночасного оформити ID-картку мамі та закордонний паспорт дитині. Для цього за кордоном потрібно звертатися саме до центрів «Паспортний сервіс».

 Що робити, якщо батько іноземець?

 В такому разі потрібно звернутися до закордонної дипломатичної установи для отримання Довідки про реєстрацію особи громадянином України. Термін оформлення – 3 місяці. Потім з цією довідкою оформити паспорт можна і в ЗДУ, і в центрах «Паспортний сервіс».

Що робити з іноземним свідоцтвом про народження?

Потрібно зробити офіційний переклад та завірити його нотаріально. Також для легалізації свідоцтво може потребувати проставлення апостиля, якщо інше не передбачено законом або міжнародним договором України, згідно з Законом України «Про міжнародне приватне право».

 Дитину обов’язково брати із собою?

👉 Не обов’язково, але в такому разі потрібно мати із собою фото дитини 10х15см для внесення відцифрованого образу обличчя. Таке фото має відповідати ряду вимог.

 Яка вартість оформлення?

 Вартість дитячого закордонного така сама, як і дорослого. В підрозділах Міграційної служби це 856 грн або 1496 грн (в залежності від терміновості). Центри «Паспортний сервіс» додатково стягують збір за сервісні послуги підприємства, який різниться в залежності від країни. ➡ Вся необхідна інформація є на сайті ПС https://pasport.org.ua/centers


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора