Увага! Триває інформаційна кампанія з державного ринкового нагляду

Дата: 12.04.2023 15:20

Південно-Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці проводить інформаційну кампанію з  державного ринкового нагляду.

Кампанія проводиться з метою підвищення обізнаності споживачів (користувачів), суб’єктів господарювання, розповсюджувачів нехарчової продукції щодо дотримання вимог відповідності продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском.

У рамках інформаційної кампанії, територіальний орган Держпраці інформує: відповідно до статті  7 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Порядку надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки, суб’єкти господарювання, споживачі можуть отримати від фахівців відділу ринкового нагляду Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці  консультаційну та методичну допомогу.

Для отримання консультації від органу державного ринкового нагляду потрібно:

надіслати письмове звернення (може бути надіслане поштою на юридичну адресу органу державного ринкового нагляду із зазначенням найменування суб’єкта господарювання, його поштової адреси, номеру телефону, підтверджене підписом суб’єкта господарювання, датою) ; або ж надіслане на електронну пошту із зазначенням електронної адреси суб’єкта господарювання (застосування електронного цифрового підпису під час надсилання електронного звернення не вимагається);

вказати у зверненні форму отримання консультації (у письмовій формі або шляхом публічного обговорення).

Письмові консультації надаються органом державного ринкового нагляду не пізніше, ніж упродовж 30 календарних днів з дня реєстрації звернення суб’єкта господарювання шляхом надсилання відповіді поштою та/або з використанням засобів електронного зв’язку.

У разі необхідності отримання консультацій просимо звертатися із письмовою заявою до Південно-Західного міжрегіонального управління Держпраці за адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. І. Франка, 4 або на електронну адресу: if@dsp.gov.ua .