ПРРО: щодо зміни кваліфікованого електронного підпису касира

Дата: 28.03.2023 18:23

Які дії СГ якщо, після зміни кваліфікованого електронного підпису, було подано Повідомлення за ф. № 5-ПРРО та розміщено ключ і сертифікат в одній теці, однак при виконанні входу на ПРРО надходить повідомлення «Користувач не зареєстрований, робота доступна в режимі перегляду»?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що у разі зміни кваліфікованого електронного підпису касира, після подання Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа про касира за формою № 5-ПРРО (J/F1391802) необхідно на пристрої замінити секретний ключ та сертифікат кваліфікованого електронного підпису на нові.

Для цього необхідно видалити старі ідентифікатор ключа та сертифікат і завантажити нові.